بازاریابی آنلاین

طراحی سایت
معرفی خصوصیات و ویژگی ها :
از ديگر قابلیت های مهم گروه هم ایده ميتوان به ارائه خدمات مشاوره در زمينه تبليغات هدفمند، بازاريابي آنلاين و فروش اينترنتي اشاره نمود. طراحی و توسعه چندین کسب و کار اینترنتی موفق، انجام پروژه هاي متعدد در زمينه تبليغات هدفمند و همچنين ارائه خدمات تخصصي مشاوره در زمينه بازاريابي آنلاين نمونه کوچکي از فعاليت هاي اين گروه به شمار مي رود. خدمات گروه هم ایده در حوزه بازاریابی آنلاین شامل بخش های زیر می باشد.

بازاریابی محتوایی
طراحی و تولید محتوای مورد نیاز جهت بازاریابی آنلاین از تخصص های گروه هم ایده به شمار می رود. این محتوا شامل محتوای نوشتاری، تصویری و ویدئویی می باشد.

بازاریابی در شبکه های اجتماعی
حضور مستمر و فعالیت در شبکه های اجتماعی امروزه امری ضروری و غیر قابل چشم پوشی برای کسب و کارهای مختلف می باشد. گروه هم ایده می تواند در شبکه های اجتماعی همراه کسب و کار شما باشد.

تبلیغات بنری
ایده پردازی، طراحی و پیاده سازی بنرهای تبلیغاتی، مشاوره تخصصی در خصوص انتخاب وب سایت های متناسب با اهداف اصلی کسب و کار شما، از دیگر خدمات این گروه می باشد.

بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو (سئو)
از مهمترین تخصص های گروه هم ایده ارائه خدمات تخصصی سئو به مشتریان محترم می باشد. این خدمات شامل آنالیز دقیق کلمات کلیدی و انتخاب راهکارهای مطلوب جهت افزایش رتبه سایت شما در نتایج گوگل، می باشد.

بازاریابی ویدئویی
ایده پردازی، طراحی و تولید تیزرهای ویدئویی متناسب با کسب و کار شما و همچنین ایجاد و مدیریت صفحات مرتبط با کسب و کار شما در شبکه های ویدئویی از خدمات این گروه در حوزه بازاریابی ویدئویی به شمار می روند.

بازاریابی ایمیلی
ارائه خدمات مشاوره در خصوص طراحی و پیاده سازی ایمیل های روزانه و هفتگی، طراحی قالب خبرنامه و همچنین انتخاب سرویس دهنده ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی، از دیگر خدمات این مجموعه به شمار می رود.